Preskočiť na obsah
Biznis mentoring

Poradenstvo pre podnikateľov

Na vežu sa nedostaneš vyskočením, ale krok za krokom

Od roku 1992 až do roku 2004 som pôsobil v spoločnosti MATADOR (Continental) Púchov. Prešiel som rôznymi oddeleniami vrátane údržby, plánovania výroby, marketingu a obchodnej divízie, až som sa dostal na pozíciu riaditeľa predaja pre Strednú a Východnú Európu. Pracoval som na tvorbe strategických a marektingových plánov, a rozvoji distribučných sietí. V spolupráci s DELOITTE som viedol projektový tím zameraný na reštrukturalizáciu obchodnej siete. Bol som tiež členom predstavenstva a dozorných rád niektorých dcérskych obchodných spoločností.

S nadobudnutými vedomosťami, skúsenosťami a kontaktmi som sa v roku 2004 rozhodol začať podnikať. Založil som obchodnú spoločnosť zameranú na veľkoobchod s pneumatikami a diskami. V roku 2008 som spustil internetový obchod, ktorý som v roku 2015 úspešne predal.

Okrem podnikania mám aj svoje záľuby, ktoré sú pre mňa dôležité pre udržanie rovnováhy v živote. Rád trávim čas na bicykli alebo inline korčuliach, prechádzam sa v meste aj v prírode, čítam literatúru faktu a detektívky. Keď mám čas, rád pracujem aj v záhrade. Tieto aktivity mi umožňujú oddýchnuť si, nabrať nové sily a inšpiráciu pre moju prácu v oblasti podnikania a poradenstva.

Čo prinesiem

Praktické skúsenosti, Osobný prístup, strategické myslenie, Zlepšenie ziskovosti

Hodnoty v spolupráci

Otvorenosť a dôvera, Transparentnosť, Odmena za výsledky, Angažovanosť klienta

Pre koho

Začínajúce firmy, Existujúce malé a stredné podniky, Podnikatelia hľadajúci zmenu

Poradenstvo pre podnikateľov

Poradenstvo pre začínajúce firmy

Biznis mentoring

Plánovanie a riadenie

Predaj a marketing

Poradenstvo pre existujúce firmy

Reštrukturalizácia

Oživenie a rast ziskovosti

Mentoring lídrov