Preskočiť na obsah

Podnikateľské poradenstvo z praxe

Poskytujem praktické podnikateľské poradenstvo

Poháňa ma vášeň pre podnikanie a podnikateľské poradenstvo. Vďaka môjmu záujmu o tieto oblasti som sa naučil vidieť les aj strom, dokážem zhodnotiť celkový obraz a zároveň sa nezabudnem venovať aj detailom. Počas celého svojho pracovného života som sa stretával s ľuďmi a číslami, ktoré sú pre mňa najlepším ukazovateľom úspešnosti každého podniku. O mojej profesionálnej ceste sa viac dozviete na mojom LinkedIn profile.

Rád by som odovzdal svoje nadobudnuté skúsenosti zo zamestnania aj podnikania začínajúcim, malým a stredným firmám, aby sme spoločne dosiahli ich ciele. Poskytnem obchodné poradenstvo, ktoré bude rešpektovať Vás aj Vaše podnikanie. Viac o poskytovaných službách…

Okrem podnikania sa venujem aj svojim záľubám, ktoré sú pre mňa dôležité pre rovnováhu v živote. Rád trávim čas na bicykli alebo inline korčuliach, prechádzkach v meste aj prírode. Okrem toho si rád zoberiem do ruky dobrú knihu a užívam si literatúru faktu alebo detektívky. Keď mám čas, pracujem aj v záhrade. Tieto aktivity mi umožňujú odpočinúť si, nabrať nové sily a inšpiráciu pre moju prácu v oblasti podnikania a poradenstva pre podnikateľov.

Obchodné poradenstvo-Roman Lokšík

Čo prinesiem ako poradca

Praktické skúsenosti

Osobný prístup

Strategické myslenie

Zlepšenie ziskovosti

Hodnoty v spolupráci

Otvorenosť a dôvera

Transparentnosť

Odmena za výsledky

Angažovanosť klienta

Pre koho

Začínajúce firmy

Existujúce malá a stredné podniky

Podnikateľia hľadajúci zmenu

Lídri a menežéri

Vybraní klienti

Neviete ako ďalej? Požiadajte o bezplatný konzultačný hovor !